top of page

JUMPING FITNESS

Tulles trenni, võta kindlasti kaasa:

 • Hea Tuju 

 • Tossud

 • Veepudel

 • Väike rätik (higi pühkimiseks, kui vajad)

 

TRENNID TOIMUVAD:

Paikuse Spordikeskuse aeroobikasaalis

JUMPING FITNESS:

 • ESMASPÄEV, kell 17:30-18:30 fusion
  (Treener: Kadi Ruumet)

 • KOLMAPÄEV, kell 19:00-20:00 fusion
  (Treener: Kadi Ruumet

 • REEDE, kell 18:15-19:15 basic
  (Treener: Mariann Timberg)

ZUMBA:

 • ​TEISIPÄEV, kell 18:15-19:15
  (Treener: Mariann Timberg)

 

Vajalik eelbroneering! Trennide ajad võivad erandkorras muutuda. Jälgi broneerimissüsteemi kalendrit.

Trenni hind:

 • 7€/ kord

 • 60€/ 10x kaart (kehtib 2 kuud)

 • 30€/ 5x kaart (kehtib 1 kuud)

Maksmine kohapeal sularahas!

Trenni broneeringust saab tasuta loobuda kuni 24h ennem trenni. Hilisemal äraütlemisel tuleb trenni eest kohatasu maksta.

Jumping® Fitness on lõbus treening, mis on kombineeritud aeroobikast ja batuudil hüppamisest ning viiakse läbi muusika rütmis. Treening on efektiivne kaloripõletaja ja ainevahetuse kiirendaja. Oma iseloomu poolest on jumping elastne trenn, mis ei põruta liigeseid, hoiab selja ja kõhu tugevana ning parandab koordinatsiooni. Jumping® mõjub hästi südamele ja veresoonkonnale, suurendab kopsumahtu ja üldist vastupidavust ning on rahustava mõjuga närvisüsteemile.  Jumping Fitness on tehniline trenn, mis ühendab aeroobsed harjutused oma keharaskustega jõuteeninguks.

Jumping Fitness Herbahuud'i trennid muudame mitmekülgeseks nende keskel oleva HIIT osaga, mille käigus kasutame slidereid, kumme ning hantleid, et veelgi enam tõsta jõutreeningu osakaalu ning seeläbi kiirendada ainevahetust ja kaloripõletust, tõsta lihasmassi ning vormida kehakuju. Iga trenn on veidi erinev.


Jumping on kolm korda efektiivsem kui jooksmine. See on tingitud pidevatest gravitatsioonilistest muutustest, mis hõlmavad enam kui 400 lihase pingutust ja lõdvestust samal ajal. Seda on palju rohkem kui mistahes muu vastupidavusspordiala puhul. Kui hoolega kaasa teed, kulutad ühe trenniga ca 600 kcal.

Jumping Fitness Herbahuudi trennides hüppame originaal varustusega, mis tagab inventari elastsuse ja kvaliteedi.

HerbaHuudi jumpingu trenn on jagatud neljaks osaks:

Soojendus
Aeroobne osa /Jumping/
Lihasharjutused /Toning/
Venitus


Treeningu pikkus on 1h.

Trenni tulemiseks on vajalik eelregistreerimine (maksimaalselt 23  inimest ühes trennis) ning tasumine kohapeal sularahas või eelnevalt ostetud 10x kaardiga (võimalik tasuda arvepõhiselt (soovi korral kirjuta info@torijump.ee) või kohapeal sularahas)).

Trenni kohast saab tasuta loobuda kuni 24h ennem trenni. Hilisemal äraütlemisel tuleb trenni eest kohatasu maksta (ka siis, kui sa ei saa tulla) või endale ise asendaja leida. Soovitame liituda Facebooki grupiga ‘Tori Jumping’, kus saavad kõik postitada ning viimasel hetkel endale asendajaid leida.

Trenne viib läbi:

Kadi Ruumet (jumping Fitness ADVANCED ja FUSION kvalifikatsioon)

Mariann Timberg (Jumping Fitness basic)

Hinnad:
           7€/kord
           60€/ 10x kaart (kehtib 2 kuud)


Jooksvat infot, videosid, pildimateriali ning üritusi näeb Facebooki lehelt 'Jumping Fitness HerbaHuud' ja 'HerbaHuud - Toitumine I Liikumine I Mõtteviis'

HerbaHuudi trennides ja üritustel salvestame video-ja pildimaterjali ning kasutame seda turunduslikel eesmärkidel.

bottom of page