JUMPING FITNESS

Tulles trenni, võta kindlasti kaasa:

 

  • Hea Tuju 

  • Tossud

  • Veepudel

  • Väike rätik (higi pühkimiseks, kui vajad)

Trennid toimuvad SEPTEMBRIS, 2022

Klaara-Manni Puhke-ja Seminarikeskuses

 

  • TEISIPÄEVITI, kell 18:00-19:00

 

ALATES OKTOOBRIST, 2022

Paikuse Spordikeskuse aeroobikasaalis

  • TEISIPÄEVITI, kell 18:00-19:00

 

Trennide ajad võivad erandkorras muutuda. Jälgi broneerimissüsteemi kalendrit.

Trenni broneeringust saab tasuta loobuda kuni 24h ennem trenni. Hilisemal äraütlemisel tuleb trenni eest kohatasu maksta.

Jumping® Fitness on lõbus treening, mis on kombineeritud aeroobikast ja batuudil hüppamisest ning viiakse läbi muusika rütmis. Treening on efektiivne kaloripõletaja ja ainevahetuse kiirendaja. Oma iseloomu poolest on jumping elastne trenn, mis ei põruta liigeseid, hoiab selja ja kõhu tugevana ning parandab koordinatsiooni. Jumping® mõjub hästi südamele ja veresoonkonnale, suurendab kopsumahtu ja üldist vastupidavust ning on rahustava mõjuga närvisüsteemile.  Jumping Fitness on tehniline trenn, mis ühendab aeroobsed harjutused oma keharaskustega jõuteeninguks.
Jumping on kolm korda efektiivsem kui jooksmine. See on tingitud pidevatest gravitatsioonilistest muutustest, mis hõlmavad enam kui 400 lihase pingutust ja lõdvestust samal ajal. Seda on palju rohkem kui mistahes muu vastupidavusspordiala puhul. Kui hoolega kaasa teed, kulutad ühe trenniga ca 600 kcal.

Tori jumpingu trenn on jagatud neljaks osaks:

Soojendus
Aeroobne osa /Jumping/
Lihasharjutused /Toning/
Venitus


Treeningu pikkus on 1h.

Trenni tulemiseks on vajalik eelregistreerimine (maksimaalselt 16  inimest ühes trennis) ning tasumine kohapeal sularahas või eelnevalt ostetud 10x kaardiga (võimalik tasuda arvepõhiselt (soovi korral kirjuta info@torijump.ee) või kohapeal sularahas)).

Trenni kohast saab tasuta loobuda kuni 24h ennem trenni. Hilisemal äraütlemisel tuleb trenni eest kohatasu maksta (ka siis, kui sa ei saa tulla) või endale ise asendaja leida. Soovitame liituda Facebooki grupiga ‘Tori Jumping’, kus saavad kõik postitada ning viimasel hetkel endale asendajaid leida.

Hinnad:
           7€/kord
           60€/ 10x kaart (kehtib 6 kuud)


Jooksvat infot, videosid, pildimateriali ning üritusi näeb Facebooki lehelt ‘Jumping Fitness Tori‘ ja 'HerbaHuud - Toitumine I Liikumine I Mõtteviis'