top of page

HERBALIFE NUTRITION

Mis on HERBALIFE?

 

 

  • - rahvusvaheline korporatsioon, mis tegutseb tervisliku elustiili valdkonnas. Alates 1980. aastast töötab ettevõte välja ja realiseerib toodete otsemüügimeetodit tasakaalustatud toitumiseks, kaalu kontrollimiseks ja personaalseks hoolduseks. Tootevalikus on üle 130 nimetuse, sealhulgas valgukokteilid ja -batoonid, toidulisandid, energia- ja fitness-joogid, vahendid naha ja juuste eest hoolitsemiseks.

  • Herbalife'i tooteid levitatakse rohkem kui 95 maailma riigis ulatusliku Sõltumatute Partnerite võrgustiku kaudu, kes konsulteerivad tarbijaid ja abistavad toodete ostmisel.

  • Juba üle 35 aasta maailmas ja 15 aastat Balti regioonis aitab Herbalife inimestel muuta oma elu paremaks: tasakaalustatult toituda, järgida tervislikku elustiili ja hoolitseda oma enesetunde eest.

  • Oma tegevust Ukrainas ja Lätis alustas ettevõte 2002. aastal, Leedus ja Eestis 2003. aastal. Alates 2011. aastast on ettevõte ametlikult esindatud Mongoolias, Valgevenes ja Gruusias. 2012. aastal tekkisid esimesed müügikeskused Kasahstani ja Armeeniasse. Kirgiisias ja Aserbaidžaanis alustas ettevõte äritegevusega 2013. aastast.

Meie teame, kuidas saavutada parim vorm ja enesetunne koos Herbalife'ga.

Viime teid kurssi tasakaalustatud toitumise põhimõtetega ja esmajärjekorras tasakaalustatud hommikusöögi põhimõtetega. Tasakaalustatud hommikusöök pakub organismile kõiki vajalikke toitaineid parimate tulemuste saavutamiseks. Hommikusöök on kõige olulisem toidukord ja sellest sõltub kaalukontrollimine ja enesetunne kogu päeva vältel. Päev-päevalt viib konsultant läbi teie organismi parameetrite mõõtmisi ja jälgib nende muutumise dünaamikat, et liigsete kilode kaotamise protsess oleks teie jaoks mugav ja ohutu.

Figuuri on tunduvalt meeldivam jälgida soojas ja sõbralikus atmosfääris!

Toetusgrupis võite leida sõpru, saada rõõmsa tuju kogu päevaks ja lisaks ka kauni figuuri!

cium42.jpg

Herbalife on aktiivne osaleja rohkem kui 70 teaduslikus, tööstuslikus ja ühiskondlikus organisatsioonis. Herbalife on üks rahvusvahelise dieet- ja toidutoodete tootjate liidu (IADSA), Euroopa vastutustundliku toitumise liidu (ERNA), Euroopa toidulisandite foorumi kõrgema juhatuse (FSE) ja Tervisliku toitumise nõukogu (CNR) asutajaid.

Herbalifel on tasakaalustatud toidukorrasegud, toidulisandid (vitamiinid), tervislikud vahepalad, Aloe sarja kehahooldustooted (shampoon, duššigeel, palsam, aloe-geel, kehagreem, seep) ning Skin sarja nahahooldustooted (näokreemid, silmakreemid, koorijad, maskid jne).

Kõiki tooteid saab osta koos personaalse juhendamisega (hinna sees).

Küsi toodete kohta rohkem infot!

Herbalife Nutritioni Sõltumatu partner: Kadi Ruumet

bottom of page