top of page

10 PÄEVA CHALLENGE

Alustame 10-päevase challenge-ga, mis aitab igapäevasesse ellu teha samm-sammult muudatusi, mis toovad endaga kaasa energiatõusu ja kaalulanguse. See on kinnine grupp, kus aitame igapäevaselt juurutada häid arjumusi, mis toovad tulemusi.  Grupi teemad hõlmavad toitumist, liikumist ja mõtteviisi.

Kuidas käib juhendamine? Kogu aja vältel on Sul personaalne juhendaja, kellega isiklikud eesmärgid ja progress kaardistatakse, grupist leiad toetust igapäevasteks tegevusteks, ideid toidu retseptidele ja positiivse mõtteviisi killukesi. 

Kirjuta meile ja liitu grupiga!

pexels-karolina-grabowska-4498294.jpg

21 PÄEVA CHALLENGE

21- päeva challenge on mõeldud edasijõudnutele, kes on läbinud 10-päevase challengi. Siin hakkame minema erinevatesse teemadesse süvatsi ja jätkame igapäevaste harjumuste juurutamist.

pexels-anna-shvets-3900844.jpg

CHALLENGE

Siit lehelt leiate meie praegused toimuvad challenge'd.

Barbells

Kõikide Herbahuudi programmidega on tagatud privaatne juhendamine!

Dotted Background

TAGASISIDE INIMESTELT!

JAANA

Kui varem olen kaloreid lugenud siis nüüd õppisin valkude ja kiudainetega arvestama. Võistlushasart paneb liigutama ja teised motiveerivad. Just grupiga koos ühe asja ajamine, on see, mis erineb varasematest kogemustest ja muidugi Herbalife toodete kasutamine lihtsustab kogu seda teekonda.

ANDRA

Toodetega on tõesti lihtsam. Kõht on pidevalt täis, 5 hästi valitud toidukorraga, nii et mõte näksimise peale ei lähe üldse ning isusid ebatervisliku järele ei ole. Grupp annab indu end liigutada ning kui iseendaga võistelda meeldib, siis on see grupp väga mõnus koht, kus enda elustiili kvaliteetsemaks muuta.

VARSTI NÄHTAV

Siia tuleb inimese tagasiside

bottom of page